Кафе «Pizza House»

Информация

Уютная атмосфера кафе предлагает отдых как с семьей, так и для дружной компании:- Качество обслуживания на высшем уровне- Доступные цены- Большой ассортимент пицц на любой вкус- Европейская кухня- Японская кухня- Просмотр футбольных матчей- Каждую пятницу «Пивной день» - закуска к пиву в подарок- Каждую субботу «Романтический ужин при свечах»- Каждое воскресенье «День семьи».

Кафе «Pizza House» на карте

Отзывы

 • Костянтин Загарійчук
  a year ago
  Не найзатишніший інтерьєр, дивне меню з "креативними" інгредієнтами типу "краплинка любові" окрім жартів це може викликати і питання, відсутність страв та напоїв з меню да і їжа не найкраща. Проте ціни не зависокі, ьакож в них є акції та знижки, проте якщо вам офіціант не скаже то ви і не дізнаєтесь про них. Музика представлена плазмовим телевізором на стіні і каналом music box. Обслуга дуже привітлива і приємна, при абсолютно пустому залі замовлення принесли досить швидко. Цій піцерії є над чим працювати, особливо над відсутністю позицій з меню, це мене здивувало дуже неприємно, а також я би радив прибрати зі списку інгридієнтів свої краплинки любові та решту подібного кретиву, краще проявіть креатив стосовно самого вигляду меню бо воно виглає дешевим і обшарпаним, шрифти важко читаються та взагалі воно погано сприймається.
 • Елена Повжик
  a year ago
  Хоч і було це мінулим літом, але! Найжахливіший заклад! Були із дітьми. З дитячого меню майже нічого не було, окрім курячих дитячих шашличків з картоплею. Принесли відверто протухше м'ясо! Дітям! Позвали офіціантку, щоб пояснила, як так можна взагалі? Та пішла до повара з тими шашликами, а по поверненню сказала, що то приправа (так їй відповів, начебто, повар)! Я почала вимагати "побачення" з тим поваром. Знову офіціантка пішла до нього, повернулася зі словами, що персоналу кухні не дозволено виходити в зал! На вимогу повернути гроші за той диво шашлик, мене просто облаяли, зі словамі " вам же сказали - это приправа". Корочше - обходьте їх стороною!
 • Lana C
  2 years ago
  Ми з друзями, коли збираємося разом, часто робимо замовлення в піцеріії Pizza House. Піца тут дуже смачна, та й ціни доступні. Мені більше всього подобається піца "Вегетаріанська", "Морська" та "Грибна галявина". Тісто в них дуже добре, просто тане в роті. Хотілося, правда, щоб сиру трохи більше клали в піцу, але й так все дуже смачно. Також мені тут подобаються роли, суші та салати. Обслуговування в них також на високому рівні, оператори - завжди ввічливі, з доставкою ніколи проблем не було. Взагалі мені подобається ця піцерія, тому я й залишаюся її постійним клієнтом. Та й, відверто кажучи, такої смачної піци, як тут, я ніде не зустрічала.
 • Дмитрий Мокий
  2 years ago
  Замовляємо піцу тут вже давно, та і ходимо в піцерію постійно, окрім досить низьких цін приваблює ще й великий асортимент та чудовий смак піци та сушів. Гарний та доброзичний персонал в самій піцерії і швидка доставка якщо замовляти додому.
 • Екатерина Котова
  a year ago
  Дуже смачна піцца для великої компанії.

Контактная информация

Адрес
пр. Бажана, 14
Телефон
+380 44 501 0050

Кухня

 • Европейская
 • Пицца
 • Суши
 • Японская

Дополнительная информация

 • Доставка